با سپاس از اینکه از وب سایتOSSTEM IMPLANT دیدن نموده اید.

ایمپلنت دندان یکی از مهمترین مسائل در علم دندانپزشکی گردیده و با در نظر گرفتن افزایش جمعیت کهن سال، افزایش درآمد ها، اهمیت یافتن سلامتی و زیبایی ظاهری دندان یکی از مهمترین مسائل مورد بحث گردیده است.  نتیجه این پدیده تاثیر گذار یعنی ایمپلنت دندان به عنوان بهترین درمان  prosthetic شده و در بر گیرنده افزایش درخواست بیماران و نیازهایی از این قبل شده است.

برای سهیم بودن در این پدیده جهانی، OSSTEM IMPLANT  در نظر دارد توافقی در جهت گسترش سرمایه گذاری در R&D برای ابداع نوآوری و ارائه محصولات درجه یک انجام دهد. در نهایت، ما به تکنولوژی خود و کیفیت عالی در سراسر جهان اطمینان داریم. به علاوه در Osstem AIC کلاس های implantology در سراسر جهان برگزار میکنیم که گویای تلاش ما برای بالا بردن سطح علمی کاربرانمان و آموزش نحوه درمان برای آنهاست.

یکی از دلایل رشد سریع استفاده از ایمپلنت در جهان وجود نمایندگی های  رایج Osstem implant  در بیشتر از 60 کشور دنیاست که شامل امریکا، ژاپن، چین، هند، آلمان، کره و دیگر کشورها می گردد. در سال 2012 osstem implant  فروش 182 میلیون دلار خود را اعلام کرد که رشد 18.2% نسبت به سال قبل داشته است.در آخر اینکه ما اولین در asia-pacific  و ششمین سهامدار از نظر منافع مالی در کل جهان میباشیم.

Osstem implantبه طور مستمر تلاش خود را برای بالاترین پشتیبانی از کاربران خود با ارائه بهترین خدمات و جدیدترین پیشنهادات و برنامه های آموزشی عالی به کار برده. گذشته از این ما همواره شعار "ارائه سلامتی و معیشت برای همه" به عنوان هدف اصلی را در نظر داشته ایم و برای پیشرو بودن، استانداردهای جهانی را رعایت نموده ایم.