kit

کیت جراحی و پروتز 122 122 Taper
122 Taper

کیت جراحی و پروتز 122

این کیت از جدیدترین کیت های جراحی و پروتز است که برای جایگذاری انواع فیکسچرها و قطعات پروتزی استفاده می شود. دریل های این کیت به صورت Taper طراحی شده و باعث تراش نرم استخوان می شود و از آسییب احتمالی به جداره استخوان جلوگیری می کند.
از این کیت برای جایگذاری هر دو نوع فیکسچر مانت دار و بدون مانت می توانید استفاده کنید. با خرید این کیت می تواند بدون نیاز به قطعه و ابزار جانبی، از 0 تا 100 جراحی ایمپلنت را انجام دهید.
کاربری ساده و طراحی شکیل و بهینه از دیگر مزایای این کیت است

کیت جراحی و پروتز تیپر Taper
Taper

کیت جراحی و پروتز تیپر

این کیت از جدیدترین کیت های جراحی و پروتز است که برای جایگذاری انواع فیکسچرهای مستقیم و Taper و قطعات پروتزی استفاده می شود. دریل های این کیت به صورت Taper طراحی شده و باعث تراش نرم استخوان می شود و از آسییب احتمالی به جداره استخوان جلوگیری می کند. برخلاف کیت 122، این کیت دارای دریل های کورتیکال است که به شما این امکان را میدهد که بتوانید فیکسچرهای مستقیم را نیز با این کیت جایگذاری کنید.
از این کیت برای جایگذاری هر دو نوع فیکسچر مانت دار و بدون مانت می توانید استفاده کنید. این کیت تمام نیازهای شما در جراحی انواع فیکسچرها را برطرف میکند
کاربری ساده و طراحی شکیل و بهینه از دیگر مزایای این کیت است

کیت جراحی و پروتز 123 123Full kit
123Full kit

کیت جراحی و پروتز 123

کیت جراحی و پروتز 123full kitمخصوص جراحی و جایگذاری ایمپلنت های بدنه straight است. این کیت شامل دریل راهنما، دریل های جراحی اصلی و دریل های کورتیکال است. این کیت شمال درایورهای ایمپلنت های مانت دار و بدون مانت و همچنین هرگز درایورهای دستی و رتچت است که میتواند پاسخگوی تمای نیازهای پروتزی شما باشد. ابزارهای عمق سنج استخوان و همچنین رتچت بر روی کیت قرار دارد.

کیت جراحی سینوس CAS KIT
CAS KIT

کیت جراحی سینوس

از این کیت برای بالابردن مطمئن و امن غشای سینوس استفاده می شود. دریل های این کیت با وجود برندگی بالا از پارگی غشای سینوس جلوگیری میکند و حتی در صورت برخورد با جداره سینوس باعث پارگی آن نمی شود.
طراحی منحصر به فرد دریل ها،باعث جمع شدن استخوان تراشیده شده بر روی سطح داخل دریل شده و می تواند در مرحله تزریق پودر استخوان درون حفره سینوس مورد استفاده قرار گیرد. وجود هیدرولیک لیفتر یکی از مزایای این کیت در جراحی های سخت و دفرمه سینوس است.
مراحل ساده انجام کار، طراحی زیبا و بهینه و قیمت مناسب از دیگر مزایای این کیت است

کیت جراحی سینوس LAS KIT
LAS KIT

کیت جراحی سینوس

از این کیت برای بالابردن مطمئن و امن غشای سینوس استفاده می شود. دریل های این کیت با وجود برندگی بالا از پارگی غشای سینوس جلوگیری میکند و حتی در صورت برخورد با جداره سینوس باعث پارگی آن نمی شود.
وجود دو دریل متنوع و کاربردی با دو کاربری تراش سطحی وسیع و تراش پنجره ای تمام نیاز های شما را برای انجام موفق جراحی سینوس برآورده می سازد.
مراحل ساده انجام کار، طراحی زیبا و بهینه و قیمت مناسب از دیگر مزایای این کیت است

کیت Esset Esset Kit
Esset Kit

کیت Esset

کیت جراحی Esset یکی از بهترین و پرطرفدارترین کیت های جراحی پیشرفته Bone expander است.
از این کیت برای افزایش فضای استخوان در استخوان های باریک استفاده می شود. دریل های متنوع و کامل با برندگی و امنیت بالا از مزایای این کیت است.

کیت Osstem Guide Osstem Guide
Osstem Guide

کیت Osstem Guide

کیت پروتز prothetic kit
prothetic kit

کیت پروتز

این کیت را می توان به عنوان یکی از کامل ترین کیت های پروتزی به شمار آورد. وجود قطعات و ابزارهای مختلف پروتزی می تواند شما را بی نیاز از داشتن دیگر ابزارها کند.
کاربری ساده و طراحی جامع از دیگر مزایای این کیت است.

کیت ابزار پروتز ESR KIT
ESR KIT

کیت ابزار پروتز

از این کیت زمانی استفاده می شود که در پروسه پروتز با مشکل مواجه شوید.استفاده از قطعات پروتزی فیک باعث شکستن قطعات پروتزی درون فیکسچر می شود و پروسه جراحی ایمپلنت را با مشکل مواجه می کند. در اینگونه مواقع می توانید از کیت برای باز کردن و خارج کردن پیچ ها وقطعات پروتزی شکسته شده استفاده کنید.

قلم های مستقیم شکاف استخوان Split kit
Split kit

قلم های مستقیم شکاف استخوان

از این کیت برای بازکردن فضای استخوان های باریک alveolar استفاده می شود تا فضای کافی برای جایگذاری فیکسچر ایجاد شود.
قلم های این کیت به صورت مستقیم است و پروسه expand را به صورت چکش وار و ضربه ای انجام می دهد.

قلم بازکننده استخوان Bone Spreader
Bone Spreader

قلم بازکننده استخوان

ازاین کیت برای باز کردن فضای استخوان های باریک (پروسه Bone Expanding) استفاده می شود. قلم های مسطح این کیت درون حفره استخوان قرار میگیرد و با چرخش چندین باره میتوان فضای استخوان را به اندازه کافی بسط داد.

قلم های offset شکاف استخوان Split Kit
Split Kit

قلم های offset شکاف استخوان

از این کیت برای بازکردن فضای استخوان های باریک alveolar استفاده می شود تا فضای کافی برای جایگذاری فیکسچر ایجاد شود.
قلم های این کیت به صورت ofsset است و پروسه expand را به صورت چکش وار و ضربه ای انجام می دهد. طراحی offset این قلم ها پروسه ridge split را حتی در نواحی سخت بسیار آسان و سریع می کند.

Osteotome Osteotome
Osteotome
Fixture removal Fixture removal
Fixture removal
MS MS
MS

MS

کیت جراحی MS کیت جامع و کامل مخصوص جراحی ایمپلنت های سیستم MS یا همان Micro solution system است. با استفاده از این کیت بدون نیاز به کیت و یا ابزار جانبی دیگر میتوانید تمام پروسه جراحی سیستم MS را به طور کامل انجام دهید. دریل های برنده و قطعات کامل این کیت در کنار طراحی زیبا و کاربری ساده، از مزایای این کیت است.