devices

K3 - unit
K3 - unit

یونیت دندانپزشکی

یونیت دندانپزشکی k3 یکی از بهترین یونیت های دندانپزشکی با طراحی زیبا و منحصر به فرد است. موتور بیصدا و هیدرولیکی، صندلی بیمار راحت و منعطف، کراشوار اتوماتیک با ساکشن بیصدا و پرقدرت، چراغ نور زیبا با فیلتر نور فرکانس بالا، صندلی دندانپزشک راحت و بادوام و ... تنها بخشی از ویژگی های این یونیت دندانپزشکی است.

E Driver
E Driver

E Driver

ای درایور osstem داریور همه کاره است. از این درایور در تمام کارهای اورتودونتیک و پروتزی می توانید استفاده کنید. اعمال قدرت کنترل نشده به پیچ ها و قطعات پروتزی از مهمترین دلایل شکستن قطعات است. با استفاده از درایور osstem میتوانید قطعات پروتزی مختلف را با گشتاور دقیق و مطمئن ببندید.
قابلیت تنظیم گشتاور از 5 تا 35 نیوتن بر سانتی متر، قابلیت Auto stop، نمایشگر واضح تغییرات گشتاور، سرعت قابل تنظیم بین 15تا 60 دور در دقیقه، قابلیت reverse لمسی، موتور آلمانی پرقدرت و بادوام و همچنین طراحی ارگونومیک و زیبا از مزایای درایور osstem است

Implant finder
Implant finder

ایمپلنت یاب

ایمپلنت یاب که با نام تجاری Implant finder شناخته می شود برای مکان سنجی دقیق ایمپلنت کاشته شده درون استخوان استفاده می شود. در روش سنتی برای یافتن محل دقیق ایمپلنت پس از پروسه healing از روش های تصویربرداری و یا برش مقطعی لثه استفاده می شود اما در روش جدید و با ابزار ایمپلنت یاب بدون برش مقطعی لثه و یا تصویربرداری های پرهزینه، با راحتی میتوانید مکان ایمپلنت را تعیین کنید. شعاع حسگر 5 میلیمتری، نشانگر LED و همچنین طراحی ارگونومیک از مزایای ایمپلنت یاب Osstem است

Snap
Snap

دوربین داخل دهانی

دوربین داخل دهانی snap از پیشرفته ترین دوربین های داخل دهانی است. لنز شفاف و دقیق، ضدلرزش، تصاویر واضح و دقیق، فوکس اتوماتیک و کاربری ساده و روان از ویژگی های دوربین داخل دهانی osstem است.