OSSTEM

Speaker 1

ایمپلنت Osstem به عنوان اولین ایمپلنت ملی کشور کره جنوبی در سال 1992 در آسیا تاسیس شده است. Osstem در سال 1997 با شعار سلامت و معیشت برای همه، کارخانه خود را در دو شهر سئول و یوسان تاسیس کرد و تبدیل به یکی از هفت کمپانی بزرگ دنیا در حوزه دندانپزشکی شد.

کمپانی Osstem با دارا بودن چندین دانشکده دندانپزشکی در کره جنوبی و آمریکا و تیمی 200 نفره متشکل از نخبگان دانشگاهی از سراسر جهان، یکی از بهترین تیم‌های تحقیق و توسعه ایمپلنت‌های دندانی در دنیا را داراست.

در کشورهای آسیایی، 3 عدد از هر 10 عدد ایمپلنت فروخته شده از برند Osstem است. در کشور کره جنوبی از هر 10 عدد ایملپنت استفاده شده 5 عدد از ایمپلنت‌های Osstem و در بازار امریکا و به طور کلی در کل دنیا نیز از هر 10 عدد ایمپلنت کار گذاشته شده، یک ایمپلنت، از مجموعه ایملپنت‌های Osstem است.

کیفیت عالی هر یک از فیکسچرها، قطعات پروتزی و کیت‌های آستم در نتیجه تولید با پشتوانه سالها تحقیق و توسعه و تست‌های بالینی و آزمایشگاهی است و همین امر، ایمپلنت Osstem را به یکی از قابل اعتمادترین سیستم‌های ایمپلنت دنیا تبدیل کرده است.

در طی 10 سال گذشته، ایمپلنت Osstem با رشد فروش 15 درصدی به عنوان ایمپلنت پیشتاز جهانی توانست از مقام هفتمین ایمپلنت دنیا به جایگاه اول جهانی دست یابد. تاسیس کارخانه آلمان و کارخانه کالیفرنیا با برند Hiossen کمک زیادی به دست‌یابی این شرکت به جایگاه جدیدش داشته است. ارزش این کمپانی هم اکنون بیش از 1.25 میلیارد دلار تخمین زده می شود.

تنوع قطعات پروتزی شامل انواع اباتمنت‌های straight، angled، healing abutment در دو خط bone level و tissue level و همچنین انواع پیچ‌های پروتزی، کیت‌های جراحی و پروتز، کیت‌های سینوس لیفت، کیت‌های bone expander، کیت‌های جراحی دیجیتال و دیگر کیت‌های پروتزی، Osstem را به یکی از کامل‌ترین سیستم‌های ایمپلنت دنیا تبدیل کرده است که می‌تواند پاسخگوی تمام نیازهای دندانپزشکی مدرن باشد.


مرکز آموزش ایمپلنت

Speaker 1

مرکز آموزشی Osstem AIC در سال 2000 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون به عنوان مرکز آموزش ایمپلنت کلاس جهانی فعالیت می‌کند. دندانپزشکان زیادی تحت آموزش های AIC قرار دارند. کلاس‌های آموزشی مداوم و پیوسته، سمینارهای مختلف با حضور برترین متخصصان و همچنین برگزاری کارگاه‌های تئوری و عملی جراحی و پروتز ایمپلنت از جمله فعالیت‌ها و برنامه‌های سیستم آموزش AIC است.
سیستم جامع آموزشی AIC با برگزاری کارگاهای Hands-on با استفاده از برترین و مرغوب ترین مواد دندانپزشکی و همچنین مدرن‌ترین تجهیزات، این امکان را برای تمامی دندانپزشکان و متخصصان جراحی عمومی و تخصصی ایمپلنت سراسر دنیا فراهم کرده است تا با استفاده از آموزش های علمی و دقیق این مجموعه به یکی از برترین متخصصان جراحی عمومی و تخصصی ایمپلنت تبدیل شوند.


مرکز تحقیقات علوم استخوان

Speaker 1

موسسه علوم استخوانی آستم با هدف ایجاد ارزش به عنوان شرکت شماره یک جهان در حوزه سلامت و علوم استخوان ایجاد شده است.
موسسه بازسازی و تحقیقات علوم استخوانی آستم در آگوست سال 2008 تاسیس شد و تحقیقات خود را بر روی محصولاتی که به بازسازی استخوان کمک میکنند، معطوف کرد. تحقیقات این موسسه در راستای تولید مواد و محصولات با کیفیت بالا است که به بازسازی و رشد استخوان های از دست رفته کمک خواهد کرد.


موسسه تجهیزات پزشکی

Speaker 1

مرکز تجهیزات پزشکی آستم در جولای سال 2012 با هدف طراحی و تولید تجهیزات دندانپزشکی مطابق با بالاترین استانداردهای دنیا تاسیس شد.
مرکز تجهیزات پزشکی آستم با تحقیق و توسعه مداوم به دنبال دست یابی به جایگاه نخست طراحی و تولید تجهیزات دندانپزشکی با بالاترین کیفیت است. از عمده محصولات تولید شده این مرکز میتوان به تجهیزات تصویربرداری دوبعدی و سه بعدی اشاره کرد. از جمله تجهیزات محبوب و شناخته شده این مرکز به میتوان به یونیت دندانپزشکی آستم اشاره کرد که از استقبال زیادی در جامعه دندانپزشکی روبرو شده است.


تاریخچه